... naše materiály - Váš úspěch

Servis našim zákazníkům


Firma EPP Plasty a.s. se neomezuje pouze na dodávky polotovarů technických plastů, obrobených finálních výrobků a odlévaných dílů dle požadavků, ale rovněž klade veliký důraz na technickou podporu svým zákazníkům.

Ve firmě EPP Plasty a.s. klademe zákazníka vždy na první místo. Pracujeme s předsevzetím poskytovat nejvyšší kvalitu služeb za co nejefektivnější cenu. Naším cílem je jednoduše stát se Vaším "preferovaným dodavatelem" technických plastů.

Pokud potřebujete poradit s volbou správného materiálu, rádi Vám za využití našich dlouholetých zkušeností ze znalostí mnoha aplikací, doporučíme dle Vašich individuálních provozních podmínek nejvhodnější materiál.

K dalším Vašim potřebám jsou nachystány manuály na obrábění polotovarů s řeznými podmínkami a v případě potřeby s předchozí nebo následnou tepelnou úpravou (zejména pro odstranění vnitřního pnutí), manuál chemické odolnosti jednotlivých plastů proti 100-kám chemických činidel při různých teplotách a koncentracích, manuál na lepení plastů, certifikáty pro vhodnost styku s potravinami, schopnosti opakované sterilizace párou, RtG průhlednosti, hořlavosti a tvorby plynů při hoření, iontové čistoty a elektrostatické disipace. V neposlední řadě Vám zašleme bezpečností opatření pro manipulaci a skladování s polotovary a/nebo opatření k likvidaci odpadu z uvedených plastů.
Nabízíme Vám rovněž identifikaci materiálů z Vámi dodaných vzorků v naší laboratoři.

Náš systém je plně zpětně vysledovatelný ve smyslu certifikátů a materiálových listů, což Vám umožňuje mít plnou důvěru v produkt, který nakupujete.

Naše webové stránky Vám umožňují získat potřebné informace o dodávaných produktech, kontaktovat nás a zasílat nám informace o Vašich potřebách. Velice rádi uvítáme všechny Vaše požadavky na materiály, technickou pomoc, poradenství při vývoji nové aplikace a dotazů na ceny.Pro zasílání dotazů, prosím, použijte kontaktní informace ze stránky "Kontakty". Děkujeme.

Copyright © 2012 EPP Plasty a.s.